Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów 3,6 V Powermat PM-ANTK-3.6T 2 ostrza + ładowarka
Kod produktu: PM0946 | ID produktu: 6735 Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 24 miesiące
cena: 85
Kup teraz, wyślemy jutro!
Darmowa dostawa już od 129zł (z kodem DW129N)
14 dni na zwrot towaru
Masz pytania? Zadzwoń 733 682 067
 Dlaczego warto wybrać ten produkt
  • Łatwa i przyjemna praca w ogrodzie
  • Łatwa wymiana ostrzy
  • Akumulator litowo-jonowy 1500 mAh
  • Wskaźniki LED stanu naładowania akumulatora
  • Ostrze do przycinania trawy o szerokości 83 mm
  • Ostrze do przycinania krzewów o długości 120 mm
cena: 85
Akumulatorowe nożyce do trawy i krzewów
Urządzenie 2w1
W zestawie znajduje się ostrze do przycinania trawy o szerokości 83 mm oraz ostrze do przycinania krzewów o długości 120 mm oraz odstępie między zębami 6 mm. Zmiana ostrza odbywa się za pomocą systemu beznarzędziowego, co pozwala na szybką zmianę nożyc do trawy na nożyce do krzewów. Zastosowanie dwóch ostrzy pozwala na dokładne formowanie krawędzi trawnika oraz drobnych krzewów. Dzięki mechanizmowi rotacyjnemu i przycisku otwierania spodniej pokrywy, w prosty sposób wymienisz noże w celu wykorzystania nożyc do cięcia krzewów lub cięcia trawy.
Bezpieczeństwo pracy
W zestawie
  • Nożyce akumulatorowe
  • Ostrze do trawy
  • Ostrze do krzewów
  • Ładowarka
  • Instrukcja obsługi
Specyfikacja
Zasilanie nożyc:Akumulatorowe
Zasilanie ładowarki: AC 230 V / 50 Hz
Napięcie akumulatora: DC 3,6 V
Pojemność akumulatora: 1500 mAh
Typ akumulatora: Litowo-jonowa
Obroty bez obciążenia: 1100 rpm
Szerokość ostrza do trawy:83 mm
Długość ostrza do krzewów: 120 mm
Odstęp między zębami: 6 mm