Migomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestaw
Kod produktu: PM1240 | ID produktu: 7359 Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 24 miesiące
Migomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestawMigomat spawarka inwertorowa 220A Powermat PM-IMGTS-220L duży zestaw
cena: 889
Szybka bezpieczna wysyłka
Darmowa dostawa już od 129zł (z kodem DW129N)
14 dni na zwrot towaru
Dlaczego warto wybrać ten model
  • Spawanie drutem samoosłonowym FLUX
  • Spawanie metodą MIG/MAG
  • Spawanie elektrodą otulinową MMA
  • Spawanie metodą TIG
  • Bardzo stabilny prąd spawania
  • Dwurolkowy podajnik drutu
  • Urządzenie jest lekkie i kompaktowe
  • Wysoka wydajność i efektywne chłodzenie
cena: 889
Szeroka funkcjonalność
Konstrukcja oparta na tranzystorach IGBT
Dzięki zastosowaniu technologii tranzystorów IGBT sprawność urządzenia to aż 60%.
Wbudowane funkcje ułatwiające pracę
  • VRD (ON/OFF) Funkcja ta zmniejsza napięcie wyjściowe do około 20V w stanierozładowania do bezpiecznego poziomu, eliminując ryzyko porażenia prądem.
Możliwości technologii i synergii
Dodatkowy komfort pracy i zalety zapewnia:
  • Tryb synergiczny (SYN MIG) - funkcja która umożliwia ustawienie automatycznego doboru parametrów
  • Ręczny wybór grubości drutu do odpowiednich parametrów i zakresów automatycznych
  • Ręczny wybór kontroli spawania (dwutakt - 2T / czterotakt - 4T)
  • Funkcja FLUX - przy spawaniu drutami samoosłonowymi E308 Ar98
System podawania drutu
2-rolkowy podajnik umożliwia precyzyjny wysuw drutu spawalniczego wykluczając jego poślizg.
Mobilność urządzenia
Wbudowany 3,3'' turbo wentylator
Spawanie metodą MIG/MAG
Zalety spawania metodą MIG/MAG
  • wysoka wydajność stapiania,
  • brak żużlu,
  • łatwe zajarzenie łuku spawalniczego,
  • dobra przydatność do spawania zmechanizowanego i zautomatyzowanego,
  • wysoka prędkość spawania przy dobrej jakości spoiny,
  • dobra przydatność zastosowania w pozycjach wymuszonych i trudnych,
  • niskie koszty spoiw.
Spawanie metodą MMA
Spawanie metodą TIG
W zestawie
  • Migomat
  • Uchwyt masowy (-): 205 cm
  • Uchwyt elektrodowy MMA (+): 210 cm / średnica wtyku 13 mm 35-50
  • Uchwyt EURO MIG / MAG: 295 cm
  • Końcówka prądowa: 1x 0,8 mm
  • Rolka (dwustronna) obsługująca drut: 0,8 mm i 1,0 mm; typ U
  • Maska spawalnicza
  • Szczotka z młotkiem
  • Instrukcja obsługi
Specyfikacja
Zasilanie: 230 V / 50 Hz
Pobór mocy MIG / MAG: 6 kVA
Pobór mocy MMA:5,8 kVA
Pobór mocy TIG:5,8 kVA
Metody spawania: MIG-MAG FLUX / MMA / LIFT-TIG
Zakres prądu spawania MIG / MAG:30 - 220 A (zależne od grubości drutu) (10V - 26,5V)
Zakres prądu spawania SYN-MIG: 30 - 220 A (zależne od grubości drutu)
Zakres prądu spawania MMA:25 - 220 A
Zakres prądu spawania TIG:15 - 220 A
Prąd spawania cykl pracy 100% MIG-MAG:170 A
Prąd spawania cykl pracy 60% MIG-MAG:220 A
Prąd spawania cykl pracy 100% MMA:170 A
Prąd spawania cykl pracy 60% MMA:220 A
Prąd spawania cykl pracy 100% LIFT-TIG:170 A
Prąd spawania cykl pracy 60% LIFT-TIG:220 A
Obsługiwane średnice drutu: 0,6 / 0,8 / 0,9 / 1,0 mm
Obsługiwane średnice elektrod: 1,6 - 5 mm
Napięcie spawania MIG-MAG:15 - 26,5 V
Tryby pracy:Ręczny/ półautomatyczny / synergiczny
Obsługiwane szpule drutu:Maks. do 5 kg
Podajnik drutu: 2 - rolkowy (wewnętrzny)
Klasa izolacji:F
Zabezpieczenie sieci: 25 A (MIG), 32 A (MMA), 25 A (TIG)