Podkaszarka elektryczna Powermat PM-PKE-1200M
Kod produktu: PM1106 | ID produktu: 6695 Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 24 miesiące
cena: 97.9
Kup teraz, wyślemy jutro!
Darmowa dostawa już od 129zł (z kodem DW129N)
14 dni na zwrot towaru
Masz pytania? Zadzwoń 733 682 067
 Dlaczego warto wybrać ten produkt
  • Obrotowa rączka z regulacją nachylenia w zakresie 180°
  • Regulacja kąta głowicy w 5 pozycjach w zakresie 110°
  • Regulowany teleskopowy wysięgnik od 70 do 100 cm
  • System szybkiej wymiany żyłki
  • Rączka pokryta gumą dla zwiększenia pewności uchwytu
  • Przycisk blokady bezpieczeństwa
  • Możliwość cięcia przy ścianach
cena: 97.9
Funkcjonalna, bezpieczna i ergonomiczna
Podkaszarka elektryczna firmy Powermat PM-PKE-1200M to wysokiej klasy narzędzie przeznaczone do pielęgnacji ogrodu, idealnie sprawdza się podczas przycinania i kształtowania krawędzi trawnika. Napędzana jest wytrzymałym silnikiem o mocy 1200W.
Szeroka możliwość regulacji
Teleskopowy wysięgnik
W zestawie
  • Podkaszarka akumulatorowa
  • Głowica żyłkowa
  • Instrukcja obsługi
Specyfikacja
Zasilanie:230V/50 Hz
Moc silnika:1200 W
Obroty silnika:12000 rpm
Szerokość robocza:350 mm
Średnica żyłki:1,2 mm