Stojak do wiertarki Powermat PM-SDW-400
Kod produktu: PM0552 | ID produktu: 6844 Produkt fabrycznie nowy. Gwarancja: 24 miesiące
cena: 115.9
Kup teraz, wyślemy jutro!
Darmowa dostawa już od 129zł (z kodem DW129N)
14 dni na zwrot towaru
Masz pytania? Zadzwoń 733 682 067
Dlaczego warto wybrać ten model
  • Wysoka jakość
  • Sprawdzona konstrukcja
  • Korpus wykonany jest z aluminium
  • Uniwersalne mocowanie do większości wiertarek ręcznych 38-41- 43 mm
  • Idealny do garażu i warsztatu
cena: 115.9
Stabilny stojak do wiertarki
Specyfikacja
Typ:Stojak, statyw wiertarski
Materiał:Aluminium, stal, tworzywo sztuczne
Aluminiowa podstawa: 220 x 151 mm
Wysokość stojaka:400 mm
Możliwość regulacji głębokości wiercenia:60 mm